Ключ рожковый 32х36мм СТАНДАРТ KR3236
- СТАНДАРТ (Індія-Китай) – ручний інструмент, який по кишені кожному майстру. Виготовляється на спільному українсько-індійському підприємстві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Размер min | 32 мм |
| Размер max | 36 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 295 мм |
Информация для заказа
- Цена: 358 ₴




