Молоток резиновый TOPTUL L327мм 450г HABF1633
- TOPTUL (Тайвань) – інструменти, створені для професіоналів. Найкращий вибір на ринку України, перевірений часом і довірою! На світовому ринку з 1994 року, понад 14 років на СТО та автосервісах України.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toptul |
| Тип | Киянка |
| Тип молотка | слесарный |
| Материал ударного бойка | резина |
| Материал ручки | дерево |
| Длина ударного бойка | 64 мм |
| Длина рукоятки | 327 мм |
| Вес | 0.45 кг |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 327 мм |
| Материал рукоятки | дерево |
| Материал головки | Резина |
| Вес, г | 450 |
Информация для заказа
- Цена: 363 ₴



