Ключ баллонный 27х30мм L400
- СТАНДАРТ (Індія-Китай) – ручний інструмент, який по кишені кожному майстру. Виготовляється на спільному українсько-індійському підприємстві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Стандарт |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Тип ключа | L-образный |
| Размер min | 27 мм |
| Размер max | 30 мм |
| Длина инструмента | 400 мм |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴



