Підйомник чотиристійковий вантажопідйомністю 5,5 т і з висотою підйому 1900 мм
В комплект входять: додатковий підйомник (траверси), обертальні диски (поворотні круги) і рухомі платформи для проведення вимірювання геометрії і розвал-сходження.


Особливості:
- Високий рівень надійності
- 2 роки гарантії
- захист від пошкодження кабелю при підйомі
- захисна блокування в робочій позиції
- захист від перевантаження
- захист від пошкоджень електропроводки
- регулювання ширини колії
Виробник: Launch
Тип приводу: Електрогідравлічний
Вантажопідйомність: 5500 кг
Розблокування стопорів: Пневматичне
Потужність двигуна: 2.2 кВт
Висота підйому: 1900 мм
Ширина проїзду: 3035 мм
Висота колон: 2172 мм
Час опускання: 40 с
Час підйому: 50 с
Висота підхоплення: 250 мм
Загальна довжина: 6825 мм
Довжина трапів: 5925 мм
Ширина трапів: 550 мм
Габаритна ширина: 3455 мм
Вантажопідйомність траверси: 2.7 тони
Кількість мастила: 15 літрів
Гарантійний термін: 60 місяців
Вага: 1750 кг
Загальні габарити: 6825 х 3455 х 2172 мм
Робочий простір між колонами: 3035 мм
Довжина платформ: 5925 мм
Опис
4-х стійковий автомобільний підйомник LAUNCH TLT455W світового класу, вантажопідйомністю 5,5 тонн, висотою підйому 1900мм. Є одним з найбільш якісних і надійних підйомників під задачі регулювання розвал-сходження коліс.
Переваги:
Підходить для всіх датчикових і 3D стендів регулювання кутів установки коліс. Також може використовуватися при проведенні слюсарних роботи (модель TLT455W з рівними платформами - рухливі платформи і поворотні круги заглиблені).
Пневматичне управління стопорами і траверсою значно прискорюють і спрощують роботу на підйомнику.
Пневмогідравлічні траверса і задні зсувні платформи входять в комплект.
Місця установки кіл обладнані гладкими горизонтальними майданчиками, що дозволяють виробляти компенсацію прокаткою при роботі зі стендами регулювання розвалу-сходження.
Захист від пошкодження кабелю при підйомі, захисна блокування в робочій позиції, захист від перевантаження по вазі, захист від пошкодження електропроводки.
Особливості: захист від пошкодження кабелю при підйомі, захисне блокування в робочій позіції, захист від перевантаження ваги, захист від пошкоджень електропроводки. Змінна відстань колії в межах (1445мм або 1595мм).
У комплект входять: додатковий підйомник (пневмогідравлічна траверса), передні поворотні кола и задні рухліві платформи для вимірювання и регулювання кутів установки коліс (розвал-сходження).
LAUNCH (Китай) – азіатський лідер з виробництва підйомників, діагностичних сканерів, стендів діагностики та чищення форсунок та іншого гаражного обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники чотирьохстійкові |
| Вантажопідйомність | 5500 кг |
| Висота підйому | 190 см |
| Висота підхоплення | 250 мм |
| Час підйому | 50 сек |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Час опускання | 40 сек |
| Кількість масла | 15 л |
- Ціна: 330 000 ₴











