Труборіз для труб ПВХ 0-42мм професійний STANDART PVC0202
- В наявності
- Код: PVC0202
332 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 1 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 4 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴



