


Тестер опору поверхні від 100 Ом до 1000 ГОм WINTACT WT311
- В наявності
- Код: WT311
1 469 ₴
Професійний цифровий прилад WINTACT WT311 призначений для вимірювання питомого опору поверхні об'єктів, що дозволяє визначити їхні антистатичні властивості. Тестер широко використовується в електронній промисловості, на виробництвах з високими вимогами до електростатичного захисту (ESD), а також для контролю якості антистатичних матеріалів, таких як килимки, покриття підлоги та пакувальні матеріали. Прилад автоматично вимірює опір та температуру навколишнього середовища, забезпечуючи точність результатів.
Використовувати тестер опору WT311 дуже просто. Необхідно розмістити його на поверхні досліджуваного матеріалу, так щоб електроди торкалися поверхні і досліджуваний зразок був цілісним. Прилад визначає, наскільки хорошим провідником виступає поверхня. Також він може виміряти опір стосовно землі.
ОСОБЛИВОСТІ
Вимір поверхневого опору та температури
Автоматичний вибір діапазону вимірювань
Можливість вибору одиниць вимірювання та виду відображуваної величини
Індикація недостатнього заряду батарей
Дворядковий цифровий дисплей
Характеристики:
Вага: 0.15 кг
Діапазон виміру опору: 100Ω ~1000ГΩ
Похибка: ±10%
Час відгуку: 1 с
Діапазон вимірювання температури: 0~50°C
Точність вимірювання температури: ±2°C
Харчування: Елемент живлення 9V
WINTACT (Китай) - є виробником якісних контрольно-вимірювальних приладів зa пpийнятнoю цінoю від кoмпaнії Shenzhen Wintact Electronics Co., Ltd.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Одиниці виміру | Ом |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 100 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 1000 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 9 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.15 кг |
- Ціна: 1 469 ₴



