Домкрат пневматичний 4.2 т довга ручка та кран AIRKRAFT DPA-3C
- В наявності
- Код: DPA-3C
7 500 ₴
Пневмодомкрат 4,2 т AIRKRAFT DPA-3C.
Конструкція домкрата дозволяє піднімати автомобілі з відносно невеликим дорожнім просвітом. Висота домкрата дозволяє застосовувати його для підйому практично всіх автомобілів вагою до 4 тонн.
Підняття авто: помістити DPA-3C в необхідне місце під днищем, приєднати стиснене повітря і відкрити кран. Піднявши авто на необхідну висоту, перекрити кран.
Опускання авто: плавно відкрити кран з протилежного боку від приєднаного шланга.
Технічні характеристики:
| Тип транспорту: | Легковий |
| Тип приводу: | Пневматичний |
| Вантажопідйомність: | 4.2 т |
| Робочий тиск: | 6 Бар |
| Висота підхоплення: | 165 мм |
| Робочий хід: | 310 мм |
| Висота підйому: | 475 мм |
| Розміри: | 1050х300х400 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Вага: | 17 кг |
Переваги
-
Висока вантажопідйомність: Здатність піднімати вантажі до 4,2 тонни, що охоплює легкові авто, позашляховики та мікроавтобуси.
-
Надійність конструкції: Використання високоякісної гуми з багатошаровим нейлоновим кордом гарантує довговічність пневмоподушок.
-
Безпека: Вбудований запобіжний клапан запобігає перевантаженню та надлишковому тиску в системі.
-
Зручність експлуатації: Подовжена ручка дозволяє легко заводити домкрат під центральні точки опори автомобіля.
-
Телескопічний стабілізатор: Внутрішній металевий телескоп забезпечує вертикальну стійкість та рівномірність підйому без перекосів.
AIRKRAFT (збірка Україна) – абсолютний чемпіон із співвідношення ціна/якість серед усіх виробників компресорного обладнання Європи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Вантажопідйомність | 4200.0 |
| Висота підйому | 475 мм |
| Власна вага | 19 кг |
| Висота підхоплення | 165 мм |
| Домкрат підкатний | Да |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
- Ціна: 7 500 ₴









