Нутромер використовується для точного визначення внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів тощо), де замірювання рулеткою й лінійкою не зможе дати точного результату. Вимірювання нутромером проводять двома наконечниками сферичної форми, які розташовані під кутом 180 градусів одна до одної.
Індикаторним нутромером називають нутромер, який слугує для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом.
PROTESTER (Китай) - компанія яка більше 7 років є виробником професійних контрольно-вимірювальних приладів як побутового рівня, так і експертного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальний |
| Відліковий пристрій | Стрілочне |
| Мінімальний діапазон | 18 мм |
| Максимальний діапазон | 35 мм |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 425 ₴




