Комплект тросів 2 шт. до підіймача TLT-235/240 SB (A) LAUNCH 103260126
- В наявності
- Код: 103260126
6 600 ₴
Надійність синхронізації — це ключовий фактор безпеки під час роботи з двостійковим підйомником. Даний комплект складається з двох сталевих тросів, розроблених спеціально для моделей LAUNCH серії TLT. Вони забезпечують ідеально рівномірне підняття та опускання кареток, запобігаючи перекосу автомобіля.
Троси виготовлені з високоякісної багатожильної сталі зі спеціальним плетінням, що мінімізує розтягування під навантаженням та підвищує стійкість до стирання.
Переваги:
-
Висока міцність: Витримують значні динамічні навантаження, що критично для підйомників вантажністю 3.5 та 4 тонни.
-
Точна сумісність: Виготовлені за заводськими стандартами LAUNCH, що гарантує швидке встановлення без необхідності доопрацювання.
-
Захист від корозії: Спеціальне заводське мастило та щільне плетіння захищають метал від вологи та технічних рідин.
-
Довгий термін служби: Низький коефіцієнт тертя та стійкість до деформації значно подовжують інтервали між замінами.
Характеристики:
Призначення: Синхронізація підйомника
Сумісність: LAUNCH TLT-235 SB, TLT-240 SB, TLT-240 SBA
Артикул: 103260126
Кількість у комплекті: 2 шт.
Матеріал: Багатожильна сталь
Тип підйомника: Двостійковий (з нижньою синхронізацією)
Розміри (довжина): 9500 мм
Розміри (діаметр): 9 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 6 600 ₴



